skambinkite +37037261177        rašykite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Patikimumas

patikėkite savo krovinius mūsų profesionaliai komandai, turinčiai didelę darbo patirtį transporto bei logistikos srityje. Organizuojame pervežimus nuo durų iki durų pagal kliento pageidavimus. Visi  kroviniai apdrausti CMR draudimu, dirbame tik su patikimais partneriais, garantuojame paslaugų kokybę ir greitį už kiekvienam priimtiną kainą.

Informatyvumas

kiekvieną dieną informuojame klientus apie krovinio buvimo vietą, pakrovimo ir iškrovimo laiką, nedelsiant informuojame iškilus nesklandumams ar klausimams.

Express pervežimai

vežame dalinius bei visai mažus krovinukus mikroautobusais iš / į Vokietiją, Olandiją, Belgiją, Didžiają Britaniją, Daniją, Skandinaviją. Pristatymo terminas – dvi / trys dienos.
Jūsų kroviniai patikimose rankose:
Klientas bei jo poreikiai yra svarbiausia mūsų įmonės darbuotojams. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento pageidavimus, parūpiname tinkamą transporto priemonę, padedame sutvarkyti kroviniui reikalingus dokumentus, teikiame sandėliavimo bei perkrovimo paslaugas. Visa tai atlieka mūsų komanda tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse, kur mums padeda mūsų patikimi užsienio šalių partneriai.

Ekspedicija:
Teikiame krovinių ekspedijavimo paslaugas sausumos transportu.  Klientams siūlome patikimus bei
efektyvius sprendimus dalinių, pilnų, negabaritinių, bei pavojingų krovinių pervežimui.


2014 © UAB "IMP-EX Lietuva" Jovarų g. 2-201a, Kaunas. LT-47193     |     +37037261177     |     Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.