skambinkite +37037261177        rašykite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Apie įmonę

UAB „IMP-EX Lietuva“ įkurta 2010 metais. Nuo pat įmonės įsikūrimo, teikiame kokybiškas pervežimų paslaugas Europoje, bei Pabaltijo šalyse. Įmonės darbuotojai kompetetingi negabaritinių krovinių pervežimams, krovinių su temperatūriniu režimu ar pakabinamų drabužių pervežimams. Pervežimus atliekame tiek nuosavu transportu, tiek pagal partnerystės sutartis samdytu transportu. Turime kelias transporto priemones iki 3,5t, kuriomis galime vežti skubius užsakymus pagal kliento poreikius. Šios transporto priemonės pritaikytos vežti ir pakabinamus rūbus. Mūsų įmonė dar jauna, tačiau joje dirba didelę transporto ir logistikos patirtį turinti komanda. Pagrindiniai maršrutai: Vokietija, Olandija, Belgija, Didžioji Britanija, Danija, Švedija, Italija, Ispanija.


Misija
Įvykdyti kiekvieno kliento pageidavimus pagal sąžiningą kainos ir kokybės santykį.

Klientai
Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl mūsų paslaugos domina ne tik tarptautines įmones, bet ir naujai besikuriančias bendroves ar vidutinio dydžio įmones. Per pirmuosius du gyvavimo metus UAB „IMP-EX LIETUVA“ paslaugos buvo teikiamos, ne tik Lietuvos, bet ir Anglijos, Baltarusijos, Čekijos, Estijos, Danijos, Ispanijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Šveicarijos, Ukrainos, Vokietijos gamintojams, bei logistikos ar prekybos įmonėms.

Komanda
UAB „IMP-EX LIETUVA“ kolektyvas – tai patyrę pervežimų ir logistikos srities darbuotojai, todėl su mumis bendrauti lengva ir paprasta. Mes nebėgame nuo iškilusių rūpesčių – mes juos sprendžiame! Mes visada randame laiko ne tik pranešti klientams apie krovinio buvimo vietą, bet ir pakonsultuoti rūpimais klausimais.

2014 © UAB "IMP-EX Lietuva" Jovarų g. 2-201a, Kaunas. LT-47193     |     +37037261177     |     Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.